Rodinné fórum

Osobní konzultace

Pokud se pročítáním našich stránek setkáte s otázkami a tématy, které vás zajímají, chcete je probrat osobně, neváhejte a napište nám, zavolejte, objednejte si s námi schůzku, případně nezávaznou schůzku.  

1 hodina poradenství ... 800 kč

Fórum budoucích rodičů

Vztah s dítětem je nutné budovat už v době před jeho narozením. Pro jeho zdraví je blahodárné, když si nastávající maminky uvědomí, že jej svým jednáním během těhotenství zásadně ovlivňují.
Narozením dítěte, se život páru mění. Jste na to připraveni? Víte skutečně co vás čeká?
Pomůžeme vám připravit se na přerod z mileneckého páru na opravdové rodiče.  

Fórum rodičů s dětmi

Jsme s našimi dětmi každý den. Jen kromě výchovy také nakupujeme, chodíme do práce, uklízíme, řešíme partnerské neshody, často i nevyřešené vztahy se svými rodiči. Život kolem nás se neloudá. Co od nás děti očekávají? Co očekáváme my od dětí? Jsou naše představy reálné? Opravdu jsou děti více samostatné? Nebo jim nic jiného nezbývá? Můžeme začít vychovávat, když je našim dětem čtrnáct?

Brzy zveřejníme termín a téma dalšího setkání.  Doba trvání 1,5 h, vstup 200. Koná se při minimálním počtu účastníků 8, maximální počet účastníků 15. Místo konání upřesníme - záleží na počtu přihlášených. Pronájem prostor Praha 1 nebo Praha 6.

Fórum teenager

Jsou tady najednou pocity, emoce, podivné stavy, ktrere tu před tím nebyly?
Nevíš jak vycházet s rodiči, nevlastními rodiči? Stydíš se za svůj vzhled. Máš pocit, že nevíš jak se rozhodovat, tajíš některé věci, které nevíš jak řešit?
Pak jsi na správném místě.

Jsme tu pro tebe. Objednej si nezávaznou schůzku. 

Fórum single

Být sám přináší radosti i starosti stejně, jako život v páru. Visí na nás pohledy společnosti a jsou nám pokládány otázky, na které neumíme odpovědět. Pochybujeme o sobě jako každý, ale navenek to nedáváme najevo. Bojíme se vztahu nebo jsme se pro život bez partnera svobodně rozhodli? Jsou některé otázky příliš důvěrné? Nechceme je probírat s kolegy v práci nebo s rodiči? 

Staňte se umělci svých životů.