Rodinné fórum

Všímavý rodič


Pro ty z vás, kteří chtějí poznat a rozvíjet sebe sama, lépe pochopit své reakce, uvědomit si a řídit své emoce, porozumět svým dětem a budovat s nimi vztah, jsme připravily tři setkání. Jejich absolvováním získáte Certifikát Všímavý rodič.

Chceme vychovávat děti stejně, jako nás vychovávali naši rodiče? Porodíme děti a jsme rodiče nebo se jimi stáváme? Kolikrát se mohou opakovat první dva roky života dítěte? Musíme se s výchovou našich dětí proměňovat i my? Proměňuje se naše dítě po sedmi letech? 

První setkání Všímavého rodiče je vhodné a otevřené pro budoucí rodiče, pro rodiče malých i větších dětí. Věnujeme je charakteristice vývoje dětí od narození do 21 let věku. Lze jej absolvovat samostatně. 

1. setkání - 2,5 hodiny (včetně přestávky 30 min) ....  800 Kč

Brzy zveřejníme termín nového setkání. Minimální počet účastníků 8, maximální počet 15, místo - pronájem prostor Praha 1, upřesníme v info mailu.

Co se děje v dítěti do tří let? Je dítě na půjčování? Kdy je čas na pravidla? Vyvolává v nás vztah s našimi rodiči jistotu nebo nejistotu? Dítě má problém, může za to výchova nebo genetika? Dítě chce do školky - chce tam opravdu? Rozumí dítě výrazům, které používají dospělí? Má smysl pro sarkasmus a ironii?

Druhé a třetí setkání je zaměřeno podrobněji za období do tří let věku dítěte.

3 setkání - 3x 2,5 hodiny (včetně přestávky 30 min) .....  1500 Kč

Brzy zveřejníme termín nového setkání. Minimální počet účastníků 8, maximální počet 15, místo - pronájem prostor Praha 1, upřesníme v info mailu.

Chybělo vám něco v našich předešlých setkáních? Odnesli jste si jen těžkou hlavu nebo dokonce obavu, jestli děláte všechno správně? Připravily jsme pro vás malou Výbavičku. Písničku, pohádku, prstovou hru a cvičení. Každá z aktivit vytvoří prostor, ve kterém se můžete setkat se svými dětmi.

Brzy zveřejníme termín nového setkání. Minimální počet účastníků 8, maximální 15, místo - pronájem Praha 1, upřesníme v info mailu.

Být rodičem se předpokládá, ale neučí.